17 січня 2015 року, у приміщенні Городищенського районного суду Черкаської області, відбулися загальні збори суддів за підсумками роботи суду за 2014 рік та обговорення організації роботи суду на 2015 рік.
Розпочались збори суддів з підведення підсумків роботи суду за 2014 рік. Голова суду Савенко О.М., зазначила, що головним показником якості роботи суддів є довіра громадян до суду, яка може бути досягнута лише законними та справедливими судовими рішеннями та якістю роботи апарату суду. У звітному періоді велика увага приділялась питанню формування єдності судової практики та дотримання розумних строків розгляду справ та проваджень. З цією метою вона запропонувала відновити проведення низки нарад, на яких судді та працівники апарату суду, мали б можливість вивчати та спільно обговорювати правові позиції по певних категоріях справ.
Далі, голова суду зупинилась на запланованих на 2015 рік заходах, виконання яких підвищить якість, оперативність здійснення судочинства та покращить внутрішню роботу суду, а саме: доведено до відому суддів План роботи суду на І півріччя 2015 року, План навчання з підвищення рівня професійної кваліфікації працівників суду на перше півріччя 2015 року; вирішено питання щодо коефіцієнта навантаження, форм участі у розгляді справ, матеріалів суддями районного суду у 2015 році; внесення змін до Положення про автоматизовану систему документообігу суду; обов’язкове інформування суддів про внесення змін до законодавчих актів щодо удосконалення та вжиття заходів організації роботи суду (судовій владі) відповідно до європейських стандартів; обговорення інформації про хід виконання Закону України «Про очищення влади»; наповнення Єдиного державного реєстру судових рішень; затвердження графіку відпусток суддів та працівників апарату суду на 2015 рік; зміна в організації роботи помічників суддів та працівників канцелярії суду.
Особливу увагу, головуюча на зборах, звернула на необхідність йти у ногу з часом і в повному обсязі використовувати впроваджені новітні інформаційні технології у процесі відправлення правосуддя. Це стосується насамперед можливостей надсилання sms-повісток учасникам судових засідань та використання системи відеоконференцз’язку. Ці технології дозволяють скорочувати терміни розгляду справ у суді і значно економлять кошти.