Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
Щороку 22 червня український народ схиляє голови у глибокій скорботі, згадуючи мільйони жертв Другої світової війни. Саме цього дня у 1941 році німецько-нацистські війська вторглися на українську землю, перетворивши її на арену жорстоких бойових дій, масштабних руйнувань та невимовного людського болю.
Друга світова війна стала глобальною катастрофою, у якій Україна зазнала колосальних втрат. За оцінками істориків, війна забрала життя кожного п'ятого нашого співвітчизника - це мільйони полеглих військових, закатованих у концтаборах цивільних, депортованих та примусово вивезених на роботи людей. Судова гілка влади та державні інституції завжди стояли на засадах засудження будь-яких проявів тоталітаризму, воєнної агресії та нехтування найвищою цінністю - людським життям.
Сьогодні, у ХХІ столітті, цей день відгукується у наших серцях особливим, ще гострішим болем. Українська земля знову палає в огні через повномасштабну та підступну збройну агресію російської федерації. Ми знову щодня втрачаємо найкращих синів і доньок, які виборюють право нашої держави на існування, свободу та демократичне майбутнє. Сучасний ворог цинічно повторює найстрашніші злочини минулого, руйнуючи наші міста й села.
Колектив Городищенського районного суду Черкаської області висловлює глибоку шану та вдячність усім поколінням захисників, які захищали і продовжують захищати суверенітет та територіальну цілісність України. Ми пам'ятаємо кожну безневинну жертву воєнних конфліктів.
Закликаємо кожного сьогодні долучитися до загальнонаціональної хвилини мовчання, згадати тих, хто не повернувся з поля бою, та схилити голови перед пам'яттю полеглих.
Вічна і світла пам'ять усім жертвам війни. Слава Україні! Героям Слава!
Колектив Городищенського районного суду Черкаської області

