Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
Щорічно 23 червня в Україні відзначається День державної служби - свято тих, хто своєю щоденною, наполегливою та відповідальною працею забезпечує функціонування державних інститутів. Особливе значення ця місія має в судовій системі, де від чіткої та злагодженої роботи апарату суду залежить доступ громадян до правосуддя та захист їхніх прав.
З нагоди професійного свята керівництво установи привітало колектив Городищенського районного суду Черкаської області. За сумлінну працю, високий професіоналізм, бездоганне виконання службових обов'язків та вагомий внесок у забезпечення діяльності суду, працівників було нагороджено почесними грамотами та подяками.
Відзнаки та нагороди отримали:
Подорога Інна Анатоліївна - заступник керівника апарату суду;
Дудник Анна Вікторівна - консультант суду (по роботі з персоналом);
Галич Галина Павлівна - головний спеціаліст;
Тимченко Анатолій Олександрович - консультант суду;
Шмунь Наталія Володимирівна - секретар судового засідання;
Харук Любов Юріївна - секретар судового засідання;
Шаповал Тетяна Степанівна - секретар судового засідання;
Гергель Марина Василівна - секретар судового засідання.
Керівництво суду висловило щиру вдячність усьому колективу за витримку, стійкість та високу відповідальність у виконанні своїх обов'язків, які працівники демонструють щодня.
Колектив Городищенського районного суду продовжує тримати стрій, забезпечуючи надійну роботу судової влади та наближаючи нашу спільну Перемогу!
Вітаємо колег із заслуженими нагородами та бажаємо міцного здоров’я, невичерпної енергії, мирного неба та нових професійних здобутків на благо України!


