Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

24 червня 2026 року в приміщенні Городищенського районного суду Черкаської області проведено планову виробничу нараду з працівниками апарату суду. Головною метою заходу стало підбиття підсумків роботи за поточний період, обговорення поточних робочих питань та визначення пріоритетних завдань на майбутнє.
Ключові теми та результати наради:
На завершення наради керівництво подякувало колективу за злагоджену роботу, професіоналізм та високу відповідальність під час виконання службових обов'язків. Окремо було окреслено конкретні доручення та терміни для покращення технічних процесів судочинства.

